نمایش مطالب " مهارت‌های کلیدی "

عزیزانی که در دوره‌های من شرکت کردن و با من آشنایی دارند، میدونن که میونه‌ای با استراحت کردن ندارم! چنانچه اگر پنج ساعت همایش یا کارگاه داشته باشیم تمام مدت در حال آموزش مطالب هستم و حتی در زمان استراحت نیز به سوالات عزیزان پاسخ میدم ...

ابتدای سال بود که در خصوص 9 مهارت کلیدی که همه باید در کسب اونها کوشا باشن مطلبی نوشتم و به درخواست شما عزیزان اهمیت و روش‌های آموختن تک تک مهارت‌ها را توضیح دادم، حال رسیدیم به مهارت هشتم که ایجاد " پرسنال برند " یا همان برند شخصی است.

همان‌طور که در پست پیشین گفته شد، کسی در بازار آنلاین امروز موفق خواهد بود که به جز یافتن "ایده و بازار مناسب" به دانش " راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار " نیز مجهز باشد. اگر پیش از این در بازار سنتی موفق بوده‌اید و کسب و کاری پر سود داشته‌اید، هیچ دلیل نمی‌شود که بتوانید با همان دانش در بازار آنلاین به موفقیت برسید.

قبلا هر جا که صحبت از کسب و کار می‌شد، به این موضوع اشاره می‌کردم که داشتن یک وب‌سایت برای ورود به دنیای کسب و کارهای آنلاین از الزمات بازار است و اگر شما سایتی ندارید مخاطبانی که در گوگل جستجو می‌کنند را از دست داده‌اید.

من قصد دارم در سال جدید شرایط مالی خودم رو تغییر بدم و درآمد بیشتری بدست بیارم، از این جهت کسانی که در حوزه‌ی بازاریابی ، کسب و کار، موفقیت شغلی و ... مطلب می‌نویسن رو دنبال می‌کنم

مشاوره و آموزش تخصصی کسب و کار با اوژن استوار
کتاب سفری از کارمندی به کارآفرینی